Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko ugryzło ojca. Mężczyzna zadzwonił na policję

Artykuł

Pewien tata z Wielkopolski nie był w stanie wpłynąć na poprawę zachowania swojej małej córeczki. W akcie desperacji poprosił o pomoc policjantów.

Dziecko-ugryzlo-ojca-policja
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się informacja o nietypowej interwencji stróżów prawa z Wielkopolski. Funkcjonariusze policji zostali wezwani do jednego z mieszkań, aby uspokoić agresora, który ugryzł z premedytacją pewnego mężczyznę. Okazało się, że sprawcą całego zamieszania była 4-letnia dziewczynka, która wbiła zęby w ciało swojego ojca. Przejęty tą sytuacją rodzic wpuścił do mieszkania policję, wyrażając zaraz potem prośbę, aby stróże prawa, wykorzystując swój autorytet,  przekonali jego dziecko o tym, że nie gryzie się swojego taty. Policjanci wykazali dużą empatię dla osoby zgłaszającej. Mężczyzna uniknął  mandatu za bezpodstawne wezwanie policji. Wielkopolanin ów ma nadzieję, że jego córeczka weźmie sobie do serca słowa policjantów i że nie będzie w przyszłości wyładowywać swojej złości poprzez gryzienie osób znajdujących się  w jej otoczeniu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat