Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko sprzedawało lemoniadę. Powód wzrusza

Artykuł

Aby zebrać pieniądze na nagrobek dla swojej mamy, 7-letnia Emouree z Alabamy oferowała przechodniom, za dolara, szklankę orzeźwiającego napoju.

Dziecko-sprzedawalo-lemoniade
Autor: freepik.com

W marcu bieżącego roku w wieku 29 lat zmarła mama kilkuletniej dziewczynki o imieniu Emouree. 7-latka postanowiła samodzielnie zdobyć środki finansowe na nagrobek dla ukochanej mamy. Wpadła na pomysł, aby sprzedawać przed domem lemoniadę. Gdy opisano tę historię  w mediach społecznościowych, po napój oferowany przez przedsiębiorczą dziewczynkę zaczęło przyjeżdżać mnóstwo ludzi. Zdarzało się, że hojni klienci płacili za szklankę napoju nawet 100 dolarów. Dzięki ofiarności ludzi dobrego serca, 7-latce udało się zebrać ponad 10 tysięcy dolarów. Rodzina dziewczynki będzie mogła wydać te pieniądze na wybrany przez siebie cel, ponieważ zgłosiły się firmy kamieniarskie, które zadeklarowały, że postawią nagrobek dla mamy Emouree za darmo. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat