Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko spożyło płyn do czyszczenia toalet

Artykuł

Dzięki eskorcie policjantów ze Środy Wielkopolskiej, roczny maluch, który wypił płyn będący chemią gospodarczą, szybko trafił do szpitala.

Dziecko plyn toaleta
Autor: pixabay.com

Widok płaczącego i wymiotującego dziecka skłonił policjantów pełniących służbę w Krzykosach, w województwie wielkopolskim, do włączenia w radiowozie sygnałów świetlnych i dźwiękowych i ułatwienia rodzicom dziecka podtrutego płynem do czyszczenia toalet, dostanie się do placówki medycznej w Środzie Wielkopolskiej. Dzięki pomocy mundurowych, prowadzony przez ojca dziecka samochód, ekspresowo zajechał pod szpital, gdzie zajęto się malcem. Chłopczyk przez jakiś czas pozostanie w placówce medycznej, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat