Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko spadło z balkonu wprost do rikszy

Artykuł

Pewien 3-latek z Indii miał ogromne szczęście. Tuż po upadku z wysokości drugiego piętra, wylądował bowiem we wnętrzu rikszy.

Dziecko balkon riksz
Autor: YouTube / NDTV

Kamery monitoringu w jednym z indyjskich miast uchwyciły niecodzienną i zdumiewającą scenę. Mały chłopiec wypada z balkonu budynku mieszkalnego i zatrzymuje się w nadjeżdżającym pojeździe kołowym napędzanym siłą ludzkich mięśni. Dzięki temu, że rikszarz znajdował się akurat w tym momencie pod owym domem, 3-latkowi nic poważnego się nie stało. Rodzice dziecka mogli odetchnąć z ulgą. Wybawca ich pociechy stał się dla nich bohaterem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat