Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko przyniosło granat do szkoły

Artykuł

Do jednego ze szwedzkich przedszkoli wezwano saperów. Jeden z przedszkolaków pokazywał bowiem kolegom najprawdziwszy granat.

Dziecko granat
Autor: pixabay.com

Pewien ciekawy świata kilkulatek z miasta Kristianstad znalazł na miejscowym poligonie broń rażącą. Granat na tyle wydał się dziecku atrakcyjnym przedmiotem, że mały mieszkaniec Szwecji postanowił zabrać go do swojego przedszkola i pochwalić się znaleziskiem rówieśnikom. Gdy „zdobycz” malca zobaczyła przedszkolanka, zdębiała. Bez zwłoki zadzwoniła na policję, prosząc o interwencję. Gdy eksperci od detonacji zjawili się na terenie placówki opiekuńczo-wychowawczej, żadnych dzieci już tam nie było. Udały się bowiem wraz ze swoimi rodzicami do domów. Saperzy szybko rozbroili granat. Nie stanowi on więc już zagrożenia dla bezpieczeństwa dzieci z Kristianstad.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 1/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat