Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko przyniosło do szkoły żelki z substancją psychoaktywną

Artykuł

Pewien kilkulatek z USA znalazł w domu słodycze z THC, środkiem, będącym składnikiem marihuany i poczęstował nimi kolegów w szkole.

Zelki spychoaktywne
Autor: freepik

W amerykańskim stanie Michigan prawnie dozwolone jest używanie marihuany i jej pochodnych. Korzysta z tego skrzętnie  Melinda Gatica, mama pewnego 6-latka. Jakiś czas temu kobieta schowała do lodówki żelki z THC, silną substancją psychoaktywną. Kolorowym produktem zainteresował się w pewnym momencie jej synek. Chłopczyk zabrał atrakcyjnie wyglądające “słodycze” do przedszkola i dał do spróbowania swoim rówieśnikom. Efekt był opłakany. Dzieci zaczęły mieć trudności z oddychaniem, pojawiły się u nich zawroty głowy oraz nudności. Dzieci, u których zaobserwowano negatywne skutki konsumpcji żelek z substancją psychoaktywną przetransportowano  do lokalnego szpitala. Spędziły tam kilka dni.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat