Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko przeszło plażą z Polski do Niemiec

Artykuł

Pewna 6-latka zgubiła się na plaży w Świnoujściu. Zawędrowała do niemieckiego Heringsdorf.

Dziecko plaza polska niemcy
Autor: pixabay.com

Około ośmiu kilometrów przemaszerowała dziewczynka, która w miniony wtorek popołudniu odłączyła się od swoich rodziców na plaży w Świnoujściu. Dziecko przekroczyło granicę polsko-niemiecką i znalazło się na terytorium sąsiedniego kraju. Błąkającą się kilkulatka trafiła w końcu pod opiekę tamtejszych policjantów. Dzięki współpracy funkcjonariuszy polskich i niemieckich, udało się bezpiecznie odstawić 6-latkę do rodziców. Ci, zdenerwowani, czekali na swoją pociechę po stronie polskiej. Opiekunów dziewczynki ukarano mandatem za niewłaściwą opiekę nad córką.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat