Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko potrącił tramwaj. Winne słuchawki w uszach

Artykuł

Pewna 11-letnia mieszkanka Elbląga trafiła do szpitala po wpadnięciu pod tramwaj. Odgłosy zbliżania się pojazdu, zagłuszyła muzyka.

Dziecko tramwaj sluchawki
Autor: freepik

Mimo, że elbląski motorniczy głośnym sygnałem dźwiękowym ostrzegł 11-letnią dziewczynkę, która znajdowała się niebezpiecznie blisko prowadzonego przez niego tramwaju, o zbliżaniu się pojazdu komunikacji miejskiej, dziecko nie zareagowało i nie odskoczyło od pojazdu. Nastolatka została uderzona przez tramwaj. Nieuważnej dziewczynce pomogli strażacy i ratownicy medyczni. 11-latkę przewieziono do szpitala. Na potrącenie dziecka w bardzo dużym stopniu wpłynął fakt, że młoda elblążanka słuchała muzyki, a w uszach miała słuchawki. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat