Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko porażone prądem

Artykuł

Przebywający w województwie lubelskim 11-letni chłopczyk doznał porażenia prądem i wylądował w szpitalu.

Dziecko porazone pradem
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę, w miejscowości Okuninka, w powiecie włodawskim, przebywające na wakacjach z rodzicami nad jeziorem Białym dziecko poraził prąd. 11-letni chłopczyk próbował wtedy ominąć widniejącą przed nim kałużę. Gdy dotknął znajdującego się nieopodal metalowego ogrodzenia, zanurzone w wodzie elektryczne przewody, spowodowały przepływ prądu elektrycznego przez ciało dziecka. Okazało się potem, że owe kable były uszkodzone. Porażony prądem 11-latek trafił do placówki medycznej. Lekarze stwierdzili, że nie ma poważnych obrażeń.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat