Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko poparzone wodą z węża ogrodowego

Artykuł

Mama 9-miesięcznego Nicolasa z USA apeluje do rodziców, aby sprawdzali jak gorąca jest woda w wężu ogrodowym, zanim poleją nią dla zabawy swoje pociechy.

Dziecko poparzone waz ogrodowy
Autor: freepik

Powierzchnia skóry poparzona w 30%. Tak skończyło się polewanie synka pani Dominique z Arizony wodą w pewien upalny dzień. Ku przerażeniu rodzicielki 9-miesięcznego Nicolasa okazało się, że woda w wężu nagrzała się w ciągu dnia do tak wysokiej temperatury, że jej synek doznał oparzeń drugiego stopnia. Dziecko trafiło do szpitala. Pani Dominique przestrzega teraz rodziców małych dzieci przed nie zwracaniem uwagi na to, ile stopni ma woda, którą ma być ochlapywane bądź w której ma być kąpane ich potomstwo. Jej synek niestety bardzo boleśnie przekonał się bowiem o tym na własnej skórze, czym może skończyć się lekkomyślność rodziców w tym temacie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat