Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko połknęło konfetti

Artykuł

Personel jednego z australijskich szpitali pomógł niedawno 9-miesięcznej dziewczynce, która naraziła się na bardzo poważne niebezpieczeństwo, konsumując barwne konfetti.

Dziecko polknelo konfetti
Autor: pixabay.com

Przeprowadzone przez pracowników szpitala uniwersyteckiego Gold Coast: USG i tomografia komputerowa wykazały, że w tkance tchawicy pewnego niemowlaka z Australii znajduje się obiekt w kształcie pięcioramiennej gwiazdy. Personel szpitala zidentyfikował go jako błyszczące konfetti. Przez połknięcie owej ozdoby, 9-miesięczna dziewczynka nabawiła się poważnych problemów zdrowotnych. Należały do nich problemy z oddychaniem, gorączka, kaszel, letarg, zmniejszony przepływ krwi, ropień. Aby zażegnać śmiertelne niebezpieczeństwo, które groziło dziecku, lekarze przeprowadzili zabieg usunięcia ropnia i konfetti. Dziewczynce podano też antybiotyki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat