Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Dziecko połknęło 50 małych magnesów

Artykuł

Kilkadziesiąt kulkowych magnesów wyciągnęli niedawno krakowscy lekarze z brzuszka jednego z małych pacjentów. Dziecko myślało, że to cukierki.

Dziecko polknelo 50magnesow
Autor: freepik

Do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie trafiła niedawno trójka dzieci z kolorowymi magnesami w żołądkach. U jednego  z maluchów naliczono aż 50 sztuk kulek magnesowych, każda  wielkości pestki. Lekarze, którzy zajmowali się tym przypadkiem apelują teraz do rodziców z całej Polski, aby bacznie zwracali uwagę na to, czym bawią się ich pociechy. Medycy nie mają bowiem wątpliwości, że tego typu ciała obce w brzuchach najmłodszych mogą poważnie zaszkodzić małym organizmom a czasami nawet zagrozić  życiu dzieci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat