Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Dziadkowie

Dziecko opisało, co lubi robić dziadek

Artykuł

Szczerość dzieci ujmuje. Nic więc dziwnego, że praca domowa pewnego ucznia, bije w Internecie rekordy wyświetleń.

Dziecko opisalo dziadek
Autor: freepik.com

Na Tik Toka trafił jakiś czas temu filmik, na którym widać pisemne zadanie domowe jednego z  uczniów szkół podstawowych. Wzięło się stąd, że nauczyciel poprosił wtedy podopiecznych o opisanie swojego dziadka. Dziecko wzięło się sumiennie do odrobienia pracy domowej. Zdecydowało się zastosować zasadę: minimum słów, maksimum treści. Efektem są następujące słowa: "Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat. Radość sprawia mu wolny od pracy czas. Mój dziadek zajmuje się najchętniej odpoczynkiem. Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek". Nagraniem  z pracą domową ucznia zachwycają się internauci. "Najlepsze wypracowanie, jakie w życiu widziałam". "Edukacja na medal".  "Taki wnuczek to skarb". Nie wiadomo, jaką ocenę otrzymało dziecko za przyłożenie się do zadania domowego. W ocenie internautów praca tego ucznia zasługuje jak najbardziej na uznanie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat