Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko najadło się proszku do prania

Artykuł

Roczny chłopczyk z Wrocławia trafił do szpitala po tym, jak z ciekawości skonsumował porcję proszku do prania.

Proszek do prania
Autor: pixabay.com

Gdy pewien niemowlak ze stolicy Dolnego Śląska został niedawno na parę chwil sam w łazience, zainteresował się różnymi obiektami, znajdującymi się w tym pomieszczeniu. Jego uwagę przykuło m.in. opakowanie z proszkiem do prania. Roczny malec postanowił spróbować, jak smakuje kusząco wyglądająca substancja. Gdy rodzice spostrzegli, co skonsumował ich potomek, nie mieli wątpliwości, że należy dziecko niezwłocznie zawieźć do szpitala. O pomoc w szybkim dotarciu do placówki medycznej przy ulicy Koszykowej poprosił wrocławskich policjantów przejęty całą sytuacją ojciec malca. Mundurowi eskortowali mężczyznę przez zatłoczone ulice miasta do zakładu leczniczego, gdzie profesjonalnie zajęto się dzieckiem potrzebującym pomocy medycznej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat