Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko na zapleczu wybiegu tygrysa

Artykuł

Pewna nierozważna matka zaprowadziła swojego synka na tyły wybiegu dzikich zwierząt w poznańskim zoo, aby zrobić potomkowi super zdjęcie.

Dziecko zaplecze tygrys
Autor: pixabay.com

Na zaplecze wybiegu dla tygrysów w ogrodzie zoologicznym w Poznaniu, mimo tabliczek z ostrzeżeniami, dostała się jakiś czas temu kobieta z kilkuletnim dzieckiem. Odwiedzająca zoo chciała, aby jej pociecha miała unikalną fotograficzną pamiątkę z wizyty w słynnym wielkopolskim zwierzyńcu. Nie zważając na to, ze naraża swojego synka na ogromne niebezpieczeństwo, zachęcała go do pozowania w bliskim otoczeniu dzikich zwierząt. Zdjęciem potomka z zaplecza tygrysiego wybiegu, pochwaliła się na portalu społecznościowym. „Nie można było tam wchodzić, ale nikt nas nie złapał. Ważne, że jest fotka z tygrysem” - napisała lekkomyślna kobieta na facebooku. Pracownicy zoo w Poznaniu ostrzegają przed podobnymi zachowaniami. Zadeklarowali także, że zgłoszą sprawę nieodpowiedzialnego i ryzykownego postępku matki kilkulatka, na policję.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 1.1/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat