Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko na ulicy, a matka spała w restauracji

Artykuł

Pewna nietrzeźwa 28-latka zasnęła w jednej z warszawskich restauracji. Jej 6-letnia córeczka wyszła wtedy na miasto.

Dziecko ulica mama restauracja
Autor: pixabay.com

5 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która sprawując opiekę nad nieletnim, naraziła niedawno na potencjalne niebezpieczeństwo swoją kilkuletnią córeczkę. Mająca promil alkoholu we krwi 28-latka zdrzemnęła się bowiem w jednym z lokali gastronomicznych na warszawskim Bemowie, pozostawiając tym samym potomka bez nadzoru. W tym czasie, nie mogąca dobudzić matki dziewczynka, opuściła wnętrze restauracji i znalazła się w pobliżu ruchliwej ulicy. Dziecko próbowało znaleźć drogę do domu. Na samowolne oddalającą się 5-latkę zwrócili uwagę pracownicy lokalu gastronomicznego. Bez zwłoki zadzwonili więc na numer alarmowy. O bezpieczeństwo kilkulatki zadbali zaś przechodnie. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat