Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko na rowerku na środku drogi

Artykuł

Wykorzystując brak nadzoru ze strony swoich opiekunów, mały chłopiec z południa Polski poruszał się jakiś czas temu po jezdni na rowerku.

Dziecko rowerek srodek drogi
Autor: pixabay.com

W związku z niebezpiecznym zdarzeniem z udziałem pewnego kilkulatka, do którego doszło na Drodze Wojewódzkiej nr 969 w Łącku, w Małopolsce, policja apeluje o szczególną ostrożność kierowców oraz przypomina rodzicom o obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoich pociech. Niedopilnowanie potomka może mieć bowiem zaskakujące skutki. Tak jak niedawno w Łącku, kiedy to pozbawione opieki dziecko upodobało sobie przemieszczanie się na swoim rowerku środkiem ruchliwej szosy. Na szczęście na chłopca nie najechał żaden samochód, mimo że maluch pedałował w pewnym momencie wprost pod koła zbliżającego się auta. Chłopczyk z powodzeniem ominął bowiem „przeszkodę” na drodze i jak gdyby nigdy nic jechał dalej. Kierująca pojazdem z naprzeciwka kobieta zdołała po chwili zatrzymać malca i sprowadzić go na chodnik. Dzięki jej reakcji, dziecko przestało stwarzać zagrożenie na drodze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat