Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko na Komunii nie mogło oderwać się od kielicha z winem

Artykuł

Pewnej dziewczynce tak zasmakowało mszalne wino, że zamiast upić jeden łyk, tak jak inne dzieci, raczyła się nim naprawdę długą chwilę.

Dziecko komunia kielich
Autor: tiktok.com/@mariavargaspiontv

Do Internetu trafił filmik, który zyskuje coraz większe zainteresowanie Internautów. Widać na nim, jak ubrana w strój komunijny  dziewczynka delektuje się winem z kielicha podanego jej chwilkę wcześniej przez księdza i nie ma zamiaru wcale oddawać go kapłanowi. Sytuacja ta rozbawiła bardzo obecne w kościele rodziny dzieci komunijnych. Wprawiła też w spore zakłopotanie celebransa uroczystości. “Pić się dziecku chciało” - komentują komunijny incydent Internauci. “A z buzi wyglądała na małego aniołka”. Video z dziewczynką przyssaną do kościelnego kielicha  obejrzeć można na Tik Toku Opublikowała je niedawno pani Maria Vargas Pion z USA.

@mariavargaspiontv

El vino para los niños debería ser sin alcohol. Esta niña tomó un GRAN sorbo de vino en su primera comunión y la reacción del cura lo dijo todo

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat