Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dzieciom do tej restauracji wstęp wzbroniony

Artykuł

Jedna ze znajdujących się w USA restauracji zabroniła wstępu dzieciom poniżej 10. roku życia. Powód? Najmłodsi goście bardzo brudzą i hałasują.

Dzieciom restauracja wstep wzbroniony
Autor: facebook.com/netties.house.of.spaghetti

Do mediów przedostała się informacja, że szefostwo i pracownicy zlokalizowanej w New Jersey włoskiej restauracji nie życzą sobie tego, aby wśród odwiedzających lokal gastronomiczny osób znajdowały się dzieci, które nie ukończyły jeszcze dziesięciu lat. Jak tłumaczą przedstawiciele firmy, przez najmłodszych gości personel ma notoryczne problemy z „zapanowaniem nad czystością i hałasem”. Restauracja Nettie’s House of Spaghetti w Tinton Falls w New Jersey poinformowała klientów o nowych zasadach pobytu w lokalu na Facebooku. „Poziom hałasu, brak miejsca na wysokie krzesełka do karmienia, sprzątanie często szalonego bałaganu oraz konieczność wzięcia odpowiedzialności za biegające po restauracji dzieci – te wszystkie czynniki zmusiły nas, abyśmy przejęli kontrolę nad sytuacją” – przeczytać można na facebookowym profilu restauracji. „Wierzymy, że nasza decyzja jest słuszna”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat