Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dzieciństwo w różnych zakątkach świata

Artykuł

Szwedzka organizacja Gap Minder udostępniła w internecie filmik obrazujący, jaka jest zależność między przebiegiem dzieciństwa, a posiadanymi przez rodziców finansami.

Dziecinstwo rozne zakatki swiata
Autor: youtube.com/Topics Us

Od jakiegoś czasu w Internecie oglądać można poruszające video na temat okresu rozwojowego człowieka zwanego potocznie dzieciństwem. Zamieściła je fundacja Gap Minder. Film pokazuje jakimi zabawkami bawią się dzieci w różnych zakątkach świata. Organizacja przypomina za jego pomocą, że dziewczynki i chłopcy z niektórych krajów nie mają zbyt wielkiego wyboru, co do asortymentu uprzyjemniającego im wczesne lata życia. Sięgają więc po piłki wykonane z reklamówek lub po stare, zużyte opony. Bywa, że super zabawką jest kawałek drewna, stary, zdezelowany but, jakaś roślina albo zwierzę. Dzieciom z ubogich rodzin spędzić atrakcyjnie czas pomaga wyobraźnia. W filmie obejrzeć również można zdjęcia zabawek dziecięcych z miejsc, gdzie rodziców stać na to, aby nakupić swoim pociechom różnorakich umilaczy czasu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat