Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieci znalazły pieniądze

Artykuł

Dwójka czwartoklasistów, podczas wycieczki szkolnej, przyuważyła spora kwotę pieniędzy. Banknoty trafiły do biura rzeczy znalezionych.

Dzieci-znalazly-pieniadze
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się informacja o godnej pochwały postawie dwójki uczniów szkoły podstawowej w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim, którzy podczas szkolnego wyjazdu, znaleźli plik banknotów. Pieniądze odkryto podczas zabawy w szukanie potworów. Gdy zaangażowani w zabawę chłopcy zajrzeli w pewnym momencie pod łóżko ośrodka, w którym nocowali, ku swojemu ogromnemu zdziwieniu dostrzegli tam sporą ilość gotówki. Dzieci poinformowały o tym swojego wychowawcę. Dzięki uczciwości 10-latków, pozostawione pod łóżkiem pieniądze znalazły się w rękach policjantów, a potem w biurze rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym w Brodnicy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat