Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieci zdewastowały zabytkową lokomotywę

Artykuł

Na 18 tysięcy złotych wyceniono straty, do jakich doszło w wyniku wandalizmu dwójki kilkulatków z Koszalina.

Dzieci zdewastowaly zabytkowa lokomotywe
Autor: freepik

Pozostawiona bez opieki osób dorosłych dwójka kilkulatków wybiła niedawno siedem szyb w zabytkowej lokomotywie zlokalizowanej na stacji Koszalińskiej Kolejki Wąskotorowej. Małoletni sprawcy zniszczeń zostali zatrzymani i zidentyfikowani. Ułatwiły to nagrania z rozmieszczonych na terenie stacji kolei kamer. Niesfornymi chłopcami zajmie się w najbliższej przyszłości sąd rodzinny. Nie będzie chyba dla dzieci pobłażliwy, dlatego, że to nie pierwszy wybryk owych kilkulatków. Chłopców przyłapano jakiś czas wcześniej na układaniu kamieni na kolejowych torach. Przyniesione przez malców kamienie szybko wtedy usunięto. Mogły bowiem stanowić potencjalne zagrożenie dla kursujących w tamtym rejonie pociągów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat