Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieci z toruńskiego żłobka bawiły się replikami broni

Artykuł

Urząd Miasta Torunia skontroluje żłobek, którego podopieczni bawili się plastikowymi nożami i kałasznikowem.

Dzieci torun zlobek bron
Autor: pixabay.com

Dyrektorka jednego z prywatnych toruńskich żłobków wystosowała oficjalne przeprosiny za sytuację, która niedawno miała miejsce w zarządzanej przez nią placówce. Uczęszczające do owego żłobka dzieci bawiły się przez jakiś czas plastikowymi akcesoriami żołnierskimi, takimi jak bagnet, noże bojowe, karabin automatyczny. Oburzyło to Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz wielu Internautów. Maluchy miały kontakt z nietypowymi gadżetami w dniu, kiedy żłobek odwiedził żołnierz, który opowiadał dzieciom o swojej służbie i miłości do Ojczyzny. W złożonej do Toruńskiego Urzędu Miasta skardze opisano zaistniały incydent i wytknięto żłobkowi „oswajanie dzieci z narzędziami służącymi do zabijania”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat