Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Dzieci z sześcioma palcami. Rodzą się nawet raz na 500 przypadków

Artykuł

Z powodu wady genetycznej zwanej polidaktylią na świat przychodzą niekiedy noworodki z niestandardową ilością palców.

Dziecko 6palcow
Autor: tiktok.com/@lifewith.lm

Coraz większą popularność w Internecie zyskuje profil  tiktokowy @lifewith.Im, na którym pewna mama publikuje filmiki, których główną bohaterka jest mała Maie - dziecko, które urodziło się z sześcioma palcami. Rodzicielka dziewczynki propaguje na swoim kanale wiedzę dotyczącą polidaktylii - wady wrodzonej, polegającej na obecności dodatkowego palca lub palców u rąk lub nóg. Kobieta dzieli się z internautami informacjami na temat tego,, jak wyglądała operacja usunięcia szóstego paluszka u jej córeczki.  Na bieżąco publikuje także video pokazujące rozwój swojego dziecka. Nie brakuje wśród komentujących tych, którzy sami mieli jako dzieci dodatkowe palce. Takie przypadki medyczne są bowiem dosyć powszechne.

@lifewith.lm Replying to @Sarai Castillo Our strong little girl
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat