Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieci wywołały pożar, bo sięgnęły po papierosy

Artykuł

Wskutek bezmyślnego zachowania trójki nieletnich, pewien rolnik z Wielkopolski poniósł niedawno finansową stratę.

Dzieci wywolaly pozar papierosy
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu w miejscowości Łagiewniki Kościelne, w powiecie gnieźnieńskim, doszło do pożaru stogu słomy jęczmiennej. Ogień zaprószyło trzech chłopców, w wieku ośmiu, dziesięciu i jedenastu lat. Będące amatorami tytoniu dzieci paliły papierosy w pobliżu słomy i niechcący przyczyniły się do zajęcia się łatwopalnego materiału ogniem. Nie będąc w stanie ugasić płomieni, sprawcy zamieszania uciekli z miejsca zdarzenia. Dzięki sprawnej akcji lokalnych strażaków, udało się zatrzymać rozprzestrzeniający się ogień i zapobiec ekspansji pożaru na okoliczne tereny. Straty rolnika oszacowano na ponad 1200 złotych. Młodzi piromani będą za jakiś czas tłumaczyć się ze swojego zachowania w sądzie rodzinnym.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat