Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieci w busie a tu pożar

Artykuł

Znajdujący się na Trasie Toruńskiej w Warszawie pojazd, którym do domu wracały kolonijne dzieci, niespodziewanie się zapalił. Nikt nie doznał obrażeń.

Dzieci bus pozar
Autor: pixabay.com

W miniony czwartek przed godziną 17.00 na Trasie Toruńskiej w okolicy węzła Łabiszyńska doszło do pożaru busa, którym podróżowali wracający z kolonijnego wypoczynku nieletni. Prowadzący pojazd w porę zauważył pojawienie się ognia, zatrzymał więc środek lokomocji i poprosił wszystkich pasażerów o opuszczenie wnętrza busa. O zdarzeniu poinformowano policję. Na miejscu pojawiło się też pogotowie, ale okazało się, że pomoc ratowników medycznych nie jest konieczna. Ogień szybko strawił pojazd. Wrakiem auta zajęły się odpowiednie służby.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat