Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dzieci przyniosły ze szkoły skrobaczki do szyb

Artykuł

W jednej ze szkół województwa opolskiego podarowano uczniom bardzo oryginalny prezent.

Skrobaczka do szyb
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o tym, że dyrektorka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łączniku, w województwie opolskim, wręczyła dzieciom podarki od posłanki na Sejm z Prawa i Sprawiedliwości Katarzyny Czochary. Walentynkową niespodzianką dla uczniów i ich rodziców okazały się skrobaczki do szyb samochodowych z dedykacją od posłanki i ustną prośbą o głosowanie na nią w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Kierująca szkołą dyrektorka twierdzi, że skrobaczki nie są żadną agitacją polityczną, a przekazała je uczniom, ponieważ dzieci lubią różnorodne gadżety.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat