Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieci przez miesiąc mieszkały same w domu

Artykuł

Po porzuceniu przez matkę, rodzeństwo z Zabrza aż kilkadziesiąt dni pozostawało bez opieki rodziców. Ich ojciec zmarł bowiem jakiś czas temu.

Dzieci miesiac same w domu
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o karygodnym zachowaniu pewnej 34-latki ze Śląska. Będąca matką 9-letniego chłopca i 12-letniej dziewczynki kobieta, zostawiła dzieci same w domu i wyprowadziła się do partnera. Oburza też fakt, że przez miesiąc w ogóle się nimi nie interesowała. Pociechami nieodpowiedzialnej Zabrzanki zajmowali się przez ten czas sąsiedzi. Dzięki ich trosce, dzieci nie chodziły głodne ani zaniedbane. Widząc, że matka nie kwapi się z powrotem do domu, po miesiącu spontanicznego nadzoru nad nieletnimi, wezwali policję. Trwają pierwsze przesłuchania w sprawie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat