Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieci podpadły kierowcy autobusu

Artykuł

Siedmioletnia dziewczynka i jedenastoletni chłopiec zostali niedawno wyproszeni z miejskiego autobusu w Trójmieście. Ojciec dzieci nie kryje żalu.

Dzieci-podpadly-kierowca-autobusu
Autor: freepik.com

Kilka dni temu doszło w Trójmieście do stresującej i nieprzyjemnej  sytuacji z udziałem dwójki rodzeństwa. Siedmioletnia dziewczynka i jedenastoletni chłopiec wracali wtedy ze szkoły do domu. Brali udział  w akcji „Rowerowy maj”, promującej jazdę rowerem lub hulajnogami, więc do pojazdu komunikacji miejskiej wsiedli z hulajnogami. Widząc, że młodzi pasażerowie nie byli w stanie złożyć swoich pojazdów, kierowca poprosił dzieci o niezwłoczne opuszczenie autobusu. Po spełnieniu tego zalecenia, maluchy  rozpłakały się, a w domu opowiedziały o wszystkim swojemu tacie. Rzeczniczka prasowa  jednostki odpowiedzialnej za organizację transportu publicznego w Trójmieście wyjaśniła, że kierowca miał prawo wyprosić dzieci z autobusu, ponieważ przepisy bezpieczeństwa zabraniają przewozu hulajnóg, które nie są złożone.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat