Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziadek odebrał z przedszkola obce dziecko

Artykuł

W szwedzkim mieście Boras pewien roztargniony dziadek przez niedopatrzenie przyprowadził z przedszkola do domu nieznaną sobie kilkulatkę.

Dziadek odebral nie swoje dziecko
Autor: pixabay.com

Coraz głośniej w mediach o niecodziennej sytuacji, która miała miejsce w jednej ze szwedzkich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Pewien mężczyzna pojawił się w przedszkolu w Boras, aby odebrać swoją wnuczkę. Zaraz po wejściu na teren placówki podał personelowi imię dziecka, po które przyszedł. Opiekunka przyprowadziła mu więc oczekującą na wyjście dziewczynkę. Okazało się jednak, że nie była to wnuczka mężczyzny, gdyż kilkulatek o tym imieniu było w przedszkolu więcej. Mieszkaniec miasta Boras nie zorientował się jednak wcale, że przejął opiekę nad obcym dzieckiem, a nieśmiała dziewczynka nie sprostowała zaistniałej pomyłki. Dopiero, gdy nieuważny dziadek dotarł do domu, jego żona zwróciła mu uwagę na popełnioną omyłkę. Para odprowadziła więc niezwłocznie owo dziecko do przedszkola.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat