Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Nastolatek

Dwunastolatek zatrzymał sprawcę kolizji

Artykuł

Dwunastoletni Jakub z Bydgoszczy namówił sprawcę kolizji drogowej do powrotu na miejsce stłuczki i stanięcia oko w oko z policyjnym patrolem.

Pieciolatek spowodowal wypadek samochodowy
Autor: pixabay.com

W niedzielę 28 sierpnia 2016 roku w bydgoskiej dzielnicy Fordon doszło do zderzenia dwóch samochodów. Świadkiem zdarzenia było dwóch braci: dwunastoletni Jakub i jego sześcioletni brat. Starszy wiekiem kierowca znalazł się na jednym z miejskich skrzyżowań na czerwonym świetle, najechał na inny pojazd i oddalił się z miejsca kolizji. Nieodpowiednie zachowanie sprawcy stłuczki wychwycił uważny kilkunastolatek, nagrał telefonem komórkowym i postanowił zainterweniować. Nie szczędząc sił, dogonił uciekiniera i namówił do powrotu na miejsce kolizji. Na początku rozmowy z chłopcem, 90-letni kierowca nie kwapił się z przyznaniem się do winy, ale widząc upór i godną podziwu postawę nieletniego, zgodził się udać na rozmowę z patrolem policyjnym, który został wezwany do zdarzenia. Odwaga i reakcja dwunastolatka została nagrodzona przez stróżów prawa gromkimi brawami. Kto wie, może ów bohaterski chłopiec zostanie w przyszłości pracownikiem drogówki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat