Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dwóch siedmiolatków opuściło samowolnie szkołę

Artykuł

Dwójka kilkulatków z Dolnego Śląska wykorzystała nieuwagę nauczycielki i wyszła niezauważenie z budynku szkoły. Raban podniósł rodzic jednego z dzieci.

Dwoch 7latkow opuscilo szkole
Autor: freepik

2 września we Lwówku Śląskim dwóch uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej oddaliło się z placówki edukacyjnej bez żadnego nadzoru ze strony osób dorosłych. Gdy siedmiolatkowie stracili z oczu nauczycielkę, uznali, że jest to sygnał oznajmiający koniec zajęć tego dnia. Nie czekając na pojawienie się rodziców dwaj pierwszoklasiści opuścili budynek szkoły. Nie zauważył tego nikt z personelu. Alarm podniosła dopiero matka jednego z chłopców. Gdy kobieta pojawiła się w szkole, by odebrać swojego synka, ku swojemu przerażeniu odkryła, że jej pociecha nie przebywa aktualnie na terenie placówki edukacyjnej i nie wiadomo, gdzie się podziewa. Okazało się po jakimś czasie, że jeden z chłopców udał się do swojej babci, a drugi błąkał się po Lwówku Śląskim, ponieważ nie mógł trafić do domu. Pomógł mu życzliwy kierowca.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat