Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dwie dziewczynki bawiły się z pytonem

Artykuł

Do Internetu trafiło nagranie, na którym widać, jak dwoje małych dzieci ujeżdża ogromnego gada.

2dziewczynki pyton
Autor: youtube.com/News Dog Virals

Filmik, na którym kilkuletnie dziewczynki z Indochin bawią się z gigantycznym wężem, wywołał negatywne komentarze większości tych, którzy mieli okazję go obejrzeć. Oburzenie na rodziców dzieci, którzy nie mieli nic przeciwko, by ich pociechy siedziały na monstrualnym pytonie, nie dziwi. Odnotowano bowiem wiele przypadków, kiedy to takie węże owijały się wokół szyi swoich ofiar i śmiertelnie je podduszały. W tym przypadku na szczęście nie doszło do żadnego nieszczęścia. Gad nie był wcale agresywny, więc dwie małe dziewczynki mogły atrakcyjnie spędzić czas, beztrosko bawiąc się z żywym stworzeniem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat