Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD „Scooby-Doo! Spotyka Ducha Łasucha” - recenzja

Artykuł

19 września tego roku na księgarnianych półkach w dziale z płytami pojawiła się premiera kolejnego filmu animowanego długometrażowego dla naszych najmłodszych milusińskich.

Scooby doo spotyka ducha lasucha
Autor: Materiały prasowe

Moim zdaniem „Scooby-Doo! Spotyka Ducha Łasucha” w reżyserii Murphego Doug’a to tak naprawdę jednak nie tylko propozycja dla dzieci, ale i dla całej rodziny - tak więc domowe kino familijne w domowym zaciszu jak znalazł. Czas trwania bajki animowanej to 74 minuty. Nie jest to jednak czas stracony! Uważam, że bajka jest w stanie zaciekawić zarówno najmłodszych jak i tych starszych widzów.

Moja chrześnica w tym roku skończyła trzy lata i czworonożny „Skubi-dubi” to jej ulubiona postać bajkowa. Karolinka uwielbia mroczne przygody psiaka i jego przyjaciół – również ta historia wciągnęła ją bez reszty do tego stopnia, że dziewczynka cały film obejrzała na raz, choć należy do dzieci, które łatwo jest rozproszyć i które szybko się nudzą jak na trzylatka przystało.

W oryginale bajkę możemy oglądać w języku angielskim, jednak w momencie odtwarzania płyty możemy ustawić lektora w wybranym języku spośród: polskiego, czeskiego, słowackiego oraz tureckiego. Do wyboru mamy również sam tekst. Możliwość ustawienia napisów w innym języku to super alternatywa dla tradycyjnej nauki języka – ja sama zaczęłam uczyć się w ten sposób i przyznaję, że efekty są zaskakujące!

Owacje na stojąco za obsadę! Swoich głosów postaciom użyczyli mistrzowie kuchni: Bobby Flay, Giada De Laurentiis oraz Marcus Samuelsson. Myślę, że taka zagrywka sprawiła, że bajka chętniej się sprzedawała i stała się hitem wśród filmów animowanych. Pomimo tego iż w bajce dużo się dzieje, nawet najmłodszy widz jest w stanie skupić swoją uwagę i oglądać bajkę ze zrozumieniem, wyciągając z niej to co niezbędne wraz ze szczegółami.

Akcja filmu animowanego rozgrywa się w Nowej Anglii, w zajeździe „Rocky Harbor”. Młodzi detektywi na czele z czworonożnym Scooby zmuszeni są rozwiązać kolejną zagadkę, tym razem wyjaśniając widzowi, co stało się z pierwotnym właścicielem zajazdu oraz kim jest Czerwony Duch nawiedzający posiadłość.

Na sam koniec chciałabym dodać, jak ogromnie się cieszę, że bajka pozbawiona jest przemocy, której niestety jest coraz więcej w pozycjach skierowanych dla najmłodszych. W zamian za to otrzymamy mnóstwo zabawy, a film animowany z pewnością spodoba się małym kucharzom i gospodyniom domowym i niewątpliwie niejednemu niejadkowi zaostrzy apetyt! Propozycja idealna na prezent, w końcu Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Polecam!

“Scooby - Doo! Spotyka Ducha Łasucha”, Warner Bros Entertainment, Galapagos, reż. Murphy Doug

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat