Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD „Scooby Doo i… zgadnij kto?"- recenzja

Artykuł

Humorystycznie opowiedziane, nowe przygody Scooby’ego Doo oraz jego paczki z pewnością zachwycą nasze dzieci. Każdy z odcinków jest pełen napięcia.

Scooby doo zgadnij022021
Autor: Materiały prasowe

Sezon pierwszy składa się z siedmiu odcinków, a w każdym z nich oglądamy jedną lub nawet dwie postacie specjalne! Są to zwykle sławne osoby ze świata popkultury oraz celebryci tacy jak Wanda Sykes, Ricky Gervais, duet Penn & Teller, Sherlock Holmes, Wonder Woman, Abraham Lincoln czy Chris Paul. Fakt, że te znane osoby często udzielają głosu swoim animowanym postaciom w serialu, wprowadza ciekawą dozę autentyczności do tajemnicy rozwiązywanych zagadek. Warto wspomnieć, że bajkę obejrzeć możemy zarówno po polsku jak i angielsku, francusku lub z napisami. Może to być świetna okazja do nauki do języka przez zabawę.

Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby. Paczka przyjaciół z pomocą gości pojawiających się w każdym odcinku rozwiązują zagadki i są w tym najlepsi! Wiemy to nie od dziś. Podróżując samochodem - Wehikułem czasu są wszędzie jako pierwsi i udaje im się z pomocą poszlak dotrzeć do rozwiązania kryminalnych łamigłówek. Chronią miasto i pozbywają się przestępców. Kto nie chciałby być na ich miejscu? No właśnie, w drugim odcinku poznajemy inne paczki przyjaciół rozwiązujące zagadki. Szykuje się więc niezła konkurencja!

Ta wersja Scooby Doo nie rozczarowuje jeśli chodzi o rozwiązywane w niej zagadki. Niespodziewane finalne rozwiązania sprawiają, że nawet rodzice, oglądając bajkę ze swoimi pociechami, są zaskoczeni. Fabuła serialu jest ułożona tak, że z biegiem wydarzeń zaczynamy podejrzewać inne osoby i sami staramy się rozwikłać zagadkę. Błyskotliwe rozstrzygnięcia oraz nieustanny humor naszych bohaterów są charakterystyczne dla bajki. Wciąga i nie pozwala się oderwać od ekranu, a 151 minut fantastycznej zabawy mija jak parę sekund. Warto spędzić ten czas ze swoim dzieckiem i przenieść się w pełen zagadek i akcji świat Scooby’ego.

Scooby-Doo i...zgadnij kto?
Sezon Pierwszy - Część 1
Warner Bros

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat