Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD „My Little Pony – Equestria Girls wydanie specjalne” – recenzja

Artykuł

Słynne kucyki Pony w licealnej odsłonie.

Mlp wydanie specjalne
Autor: Materiały prasowe

Które dziecko nie zna My Little Pony? Kultowe kucyki powracają tym razem w nieco odmiennej odsłonie. „My Little Pony – Equestria Girls wydanie specjalne Zapomniana przyjaźń; Rollercoaster Przyjaźni” zabiera widzów do Twilight Sparkle i jej przyjaciółek z liceum. Kucyki zamieniły się bowiem w nastolatki, które nadal się przyjaźnią, a nawet łączy je coś magicznego…

„Zapomniana Przyjaźń” to opowieść o Sunset Shimmer, która pewnego dnia odkrywa, że jej przyjaciółki zaczynają wymazywać ją ze wspomnień! Zdruzgotana nastolatka postanawia zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Powraca do Equestrii, by połączyć siły z dawną przeciwniczką. Dziewczyny próbują namierzyć magię, która odpowiada za owe wymazywanie z pamięci. Zaczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Czy nastolatki zdążą zanim przyjaciółki Sunset zapomną o niej na zawsze? Koniecznie przekonajcie się sami!

Rollercoaster Przyjaźni to z kolei opowieść o Rarity i Applejack, które starają się o pracę w nowym parku rozrywki. Niestety rekrutację wygrywa tylko jedna. Natomiast druga zaczyna odkrywać, że nowa szefowa jej przyjaciółki nie ma dobrych zamiarów i oskarża ją o używanie equestrańskiej magii… Czy pozostałe dziewczyny jej uwierzą? A może to jedynie wymysł zazdrosnej koleżanki? Niczego Wam nie zdradzę, bo nie chcę popsuć dobrej zabawy.

Na płycie znalazły się opowieści o nieco starszych dziewczętach, jednak jestem przekonana, że nawet młodsze dzieci znajdą w tym wszystkim coś dla siebie. My Little Pony jak zawsze charakteryzuje się wieloma barwami i zawrotną akcją. Na pewno nie są to bajki nudne, przy których dzieci ziewają. Jestem przekonana, że stanie się wręcz odwrotnie – widzowie z ogromnym zaciekawieniem będą śledzić losy Equestria Girls. Polecam absolutnie każdemu, również dorosłym. Czyż nie jest miło oderwać się od codzienności i chodź na chwilę powrócić do czasów beztroski? Przekonajcie się, że warto! Mile spędzony wieczór gwarantowany.

My Little Pony – Equestria Girls wydanie specjalne; HASBRO studio

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat