Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD „Kraina lodu 2” – recenzja

Artykuł

Większość z nas – zarówno dzieci, jak i dorosłych – ma takie filmy, bajki czy baśnie, do których uwielbia wracać bez końca i w przypadku których produkcja kolejnych części powinna być naszym zdaniem zwykłą formalnością.

Kraina lodu2
Autor: Materiały prasowe

Dla wielu (w tym i dla mnie) jedną z takich bajek jest z pewnością uwielbiana na całym świecie „Kraina lodu”.

Gdybyście mieli możliwość i okazję zobaczyć wyraz mojej twarzy w momencie rozpoczęcia domowego seansu drugiej części animowanego filmu w reżyserii Lee Jennifer i Bucka Chrisa, waszym oczom ukazałby się szeroki uśmiech i dziecięca wręcz radość. Przyznaję, że mimo moich dwudziestu kilku wiosen na karku wciąż uwielbiam bajki dla dzieci – podejrzewam, że część z Was również dba o swoje wewnętrzne dziecko, podsuwając mu od czasu do czasu tego typu produkcje. Wracając jednak do tematu – powiedzieć, że wszelkie moje nadzieje na świetny wieczór spędzony w towarzystwie znanych bohaterów zostały spełnione, to właściwie jak nie powiedzieć nic. Lee Jennifer i Buck Chris, reżyserowie „Krainy lodu 2” naprawdę stanęli na wysokości zadania, gwarantując zarówno młodszym, jak i nieco starszym odbiorcom prawie 100 minut świetnej rozrywki, śmiechu i wyjątkowej bajkowej magii.

Pewnego dnia Elsa słyszy tajemniczy głos, któremu ulega, budząc w ten sposób wściekłe duchy żywiołów: Ziemi, Ognia, Wody i Powietrza. Wraz z ukochaną siostrą i przyjaciółmi wybiera się w niebezpieczną podróż do Zaklętej Puszczy, aby zapobiec katastrofie i uratować mieszkańców swojego królestwa. Las wraz z wielką tamą, która miała być niegdyś symbolem zgody i przyjaźni dwojga ludów, spowite są tajemniczą mgłą, przez którą nikt poza Elsą nie może się przedostać. Trudna i niebezpieczna wyprawa w nieznane okaże się spotkaniem nie tylko z żywiołami i uwięzionymi przed laty w puszczy uczestnikami bitwy, ale także z tragiczną historią rodziców głównych bohaterek, prawdą o ich dziadku i odpowiedzią na pytania dotyczące tajemniczych mocy Elsy.

Lee Jennifer, Buck Chris, „Kraina lodu 2“, Walt Disney Studios Home Entertainment 2020

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat