Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD „Bing, Fajerwerki i inne przygody” – recenzja

Artykuł

Mały króliczek powraca do nas z kolejnymi przygodami. Dzięki niemu nasze dzieci nie będą się nudzić.

Bing fajerwerki
Autor: Materiały prasowe

Poznawanie świata to przecież wielka rzecz, a z tym bohaterem odkrywanie świata jest jeszcze fajniejsze.

Tego małego bohatera trudno nie lubić. Bing to niesforny króliczek, który wraz ze swoim opiekunem Flopem i przyjaciółmi przeżywa wiele wspaniałych przygód. Wszystko to co dzieje się w tej bajce, jest autentyczne i emocje z jakimi się tutaj spotkamy, są prawdziwe. Bardzo łatwo odnaleźć je w naszej codzienności. Szczególnie dziecko będzie potrafiło wychwycić coś ze swojego otoczenia i dnia codziennego. Zabawy w chowanego, lekcja muzyki w przedszkolu i wiele innych zabawnych i pouczających przygód możemy przeżyć przenosząc się do świata Binga

" Bing, Fajerwerki i inne przygody " to trzynaście odcinków filmu z udziałem Binga i jego przyjaciół. Dla Waszych pociech to ponad dziewięćdziesiąt minut zabawy z króliczkiem i pozostałymi bohaterami. Prawie każdy odcinek zaczyna się mniej więcej tak: „Niedaleko stąd, tuż za zakrętem, Bing i Flop zaczynają nowy dzień.” Może macie ochotę poznać Hipcię i Kólisia Tulisia ? A może jesteście ciekawi jak zakończy się zabawa z Mówi taxi? Każda z tych przygód przyniesie Waszym dzieciom wiele radości. Autor tej bajki wykreował tak wszystkie postaci, aby były jak najbardziej autentyczne pod względem zachowania i przekazywania uczuć i emocji. Każdy z bohaterów tej animacji ma w sobie coś, co tak bardzo pasuje do naszego świata i do świata naszych dzieci. Flop - opiekun królika to niezwykle cierpliwa i kochana postać, która jest uosobieniem wrażliwości na drugą osobę. Uczy go nie tylko zabawy, ale także przekazuje takie wartości i umiejętności jak: przyjaźń, miłość, szacunek do przyjaciół.

Czy warto wejść do świata Binga? Myślę, że tak i polecam bajkę wszystkim mamom. Moje dziecko wyniosło wiele dobrego oglądając tą animację – począwszy od zwrotów grzecznościowych, a skończywszy na wielu pozytywnych zachowaniach. Bardzo lubi opowiadać o tym, co wydarzyło się u Suli, Koko i Binga. Bajka jest godna polecenia nie tylko dzieciom. Uważam, że, my, rodzice także powinniśmy ją obejrzeć, aby móc ocenić jakie wartości przekazuje autor i co reprezentują sobą bohaterowie.

Ted Dewan, „Bing, Fajerwerki i inne przygody”, Warszawa, ACAMAR FILMS, 2018

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat