Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD „Bing. Bańki mydlane... i inne przygody” –recenzja

Artykuł

Bing to mały i wesoły króliczek. Jego życie pełne jest przygód, które do złudzenia przypominają codzienność każdego przedszkolaka.

Bing banki mydlane plansza
Autor: Materiały prasowe

Tytułowy Bing to czarny, rezolutny króliczek. Nie poznajemy jego rodziców, zaś na co dzień opiekuje się nim Flop, który przypomina małą kukiełkę. Bing ma kilkoro przyjaciół: Sula, Pando, Koko, Charlie. Nimi również opiekują się tajemnicze stworki. Sula jest małą słonicą i najlepsza przyjaciółką Binga. Uwielbiają spędzać ze sobą czas, chociaż czasem dochodzi miedzy nimi to małych nieporozumień. Sula jest charakterna i potrafi się złościć, gdy coś idzie nie po jej myśli. Uwielbia błyskotki i zachowuje się jak typowa mała dziewczynka. Pando to wesoły, mały miś panda, który nie zawsze słucha tego, co ktoś do niego mówi. Koko to kuzynka Binga i wydaje się być najstarsza w gronie przyjaciół. Jest odpowiedzialna, uwielbia modę i zawsze daje najlepsze pomysły do wspaniałych zabaw. Jej bratem jest malutki Charlie.

Płyta DVD pod tytułem „Bing. Bańki mydlane... i inne przygody” to piąta część przygód niesfornego królika i jego przyjaciół. Każdy odcinek otwierają słowa Flopa: „Niedaleko stąd, tuż za zakrętem…” i wtedy oczom telewidzów ukazuje się kolorowy świat, w którym nie ma czasu na nudę. „Bing. Bańki mydlane... i inne przygody” to ponad dziewięćdziesiąt minut fantastycznej zabawy przed telewizorem. Płyta jest jedna i zawiera trzynaście odcinków: „Brodzik”, „Przebieranki”, „Coś dla Suli”, „Dryg”, „Serduszka”, „Podarunek”, „Hula Hoop”, Wielkie buty”, „Bańki mydlane”, „Kocyś”, „Zamek z piasku”, „Żołędzie”, „Brzęczące buciki”. Na końcu każdego odcinka pojawia się Bing wraz z Flopem i przypominają najważniejsze wydarzenie dnia. Omawiają je i przedstawiają, w jaki sposób rozwiązany został problem, z którym przyszło im się zmierzyć. Taki zabieg sprawia, że dzieci przypominają sobie ważne momenty z całego odcinka i poznają morał. Bing tak jak typowy kilkulatek dopiero poznaje świat i zawsze coś nabroi, ale później naprawia swoje błędy. We wszystkich odcinkach wykorzystane zostało bogate i barwne słownictwo, które korzystnie wpłynie na zasób słów najmłodszych fanów Binga. Dźwięk Dolby Digital Stereo 2.0 z fenomenalnym polskim dubbingiem dają rewelacyjny efekt. Dla Binga głosu użyczył Leon Pontek, a Radosław Pazura dubbinguje Flopa. Płyta jest dwuwarstwowa, dzięki temu ma większą pojemność. Na pewno docenią to dzieci, które nie będą są niecierpliwić przy wymianie dysku w kinie domowym czy laptopie. Płytę można zabrać ze sobą w podróż i w ten sposób umilić dziecku długą drogę w samochodzie czy lot samolotem.

Uważam, że płyta DVD będzie również bardzo dobrym i oryginalnym pomysłem na prezent dla dzieci w wieku przedszkolnym, bo wszyscy uwielbiają wesołego króliczka i jego przyjaciół.

DVD - Bing. Bańki mydlane... i inne przygody, Warszawa, Acamar Films, 2018 rok.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat