Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dusił dziecko na ulicy, bo chciał od niego pieniędzy

Artykuł

Żądny łatwego zysku 23-latek napadł kilka dni temu w województwie podkarpackim na 12-letniego chłopca. Na szczęście nieletniemu pomógł przechodzień.

Dusil dziecko pieniadze
Autor: pixabay.com

W Medyce koło Przemyśla doszło niedawno do agresywnego ataku na 12-letniego chłopca. Pewien chciwy 23-latek chciał wyłudzić od niego gotówkę. Gdy okazało się, że dziecko nie posiada przy sobie pieniędzy, mężczyzna wpadł w furię, zaczął bić i podduszać chłopca. Świadkiem brutalnego zachowania 23-latka był strażnik więzienny, który widząc co się dzieje, ruszył niezwłocznie ofierze napadu na ratunek. Dzięki jego interwencji, napastnik trafił w ręce policjantów. Będzie odpowiadał za usiłowanie rozboju. Dramatyczne wydarzenia osłodzić choć trochę powinien napadniętemu uczniowi fakt, że nie odniósł on poważnych obrażeń w wyniku bliskiego spotkania z bandziorem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.1/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat