Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dron spadł na roczne dziecko

Artykuł

W amerykańskim stanie Iowa małego chłopczyka pokiereszował dron.

Dron spadl roczne dziecko
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu roczny Atticus w towarzystwie mamy i braciszka korzystał z huśtawki w jednym z parków. W pewnym momencie w malucha uderzył dron, który przyczynił się do cierpień chłopczyka. Urządzenie poważnie zraniło bowiem dziecko w policzek i górną wargę. Płaczący i krwawiący Atticus trafił w doświadczone lekarskie ręce, które zszyły mu jego rany. Pamiątką po feralnym zdarzeniu są blizny. Nie powinno być jednak w przyszłości po nich śladu. Operujący dronem chłopak przeprosił kilkukrotnie Atticusa i jego rodzicielkę. Bardzo przeżył to, że w wyniku utraty kontroli nad urządzeniem, przyczynił się do obrażeń małego dziecka. Mama poszkodowanego chłopca nie ma jednak pretensji do użytkownika drona. Jej potomkowi nie stała się bowiem wielka krzywda.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat