Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dron przekazuje dzieciom książki z biblioteki

Artykuł

Aby zapewnić młodym czytelnikom dostęp do wybranych lektur mimo epidemii koronawirusa, w niektórych miejscach USA książki dostarcza odbiorcom dron.

Dron ksiazki biblioteka
Autor: YouTube / CBS News

Jedna z amerykańskich bibliotekarek wpadła jakiś czas temu na pomysł, aby skorzystać z najnowszych osiągnięć techniki  w celu zapewnienia dzieciom i studentom regularnych dostaw książek i materiałów naukowych. Z powodu trwającej epidemii koronawirusa wizyty w tamtejszych bibliotekach zostały bowiem czasowo zakazane lub mocno ograniczone. Drony dostarczające uczniom książki wykorzystywane mają być nawet w okresie wakacji. Dzięki temu młodzi odbiorcy będą mieć szansę na nadrobienie zaległości w szkolnych lekturach lub zapoznanie się z interesującymi ich tytułami. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat