Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dostali mandat po imprezie urodzinowej dziecka

Artykuł

Czasami przyjęcia urodzinowe dla dzieci kończą się w naprawdę zaskakujący sposób, np. karą finansową za złamanie zasad panujących w miejscu organizowania imprezy.

Mandat urodziny dziecko
Autor: freepik.com

Jakiś czas temu pani Leisa Maia z Australii wyprawiała w lokalu restauracji McDonalds ósme urodziny swojego syna. Jakież było zdumienie wszystkich gości, kiedy po kilku tygodniach od tamtego dnia, otrzymali oni do zapłacenia mandaty za przekroczenie limitu czasu postoju samochodów na okolicznym parkingu. Obecni na imprezie urodzinowej bliscy i znajomi synka pani Leisy nie zapoznali się bowiem z regulaminem parkowania przy restauracji McDonalds i zajmowali miejsca parkingowe  o wiele dłużej niż powinni. Naliczono  za to każdemu właścicielowi pojazdu po 135 dolarów kary. Po odwołaniu się od mandatu, właściciele restauracji zgodzili się anulować dług, ostrzegając, aby  w przyszłości stosować się ściśle do zasad panujących na parkingu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat