Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dostała uwagę za picie wody na lekcji

Artykuł

Mimo że pewna 10-latka z publicznej szkoły podstawowej napiła się przed zajęciami tylko odrobiny wody mineralnej, nauczycielka ukarała ją za to uwagą.

Uwaga picie wody
Autor: pixabay.com

Niektóre placówki edukacyjne bardzo surowo dbają o przestrzeganie szkolnych zasad. Tak jest i w przypadku szkoły podstawowej do której uczęszcza 10-latka, o której coraz głośniej w Internecie. Mama dziewczynki poskarżyła się bowiem na portalu społecznościowym, że jej dziecko otrzymało uwagę za to, że w klasie, przed lekcją, upiła łyk wody mineralnej. Pod informacją o zdarzeniu rozgorzała interesująca dyskusja. Bierze w niej udział coraz więcej Internautów. Jednych oburza brak zgody dyrekcji na zaspokajanie pragnienia uczniów na lekcjach, inni popierają szkolny zakaz sięgania po wodę w czasie zajęć edukacyjnych. "Szkoła to nie zakład karny" - komentują niektórzy. "Miliony dzieci jest odwodnionych". "Dziecku nic się nie stanie, jeśli poczeka z piciem wody do przerwy" - uważają z kolei inni. "Picie uczniów rozprasza nauczycieli". "Szkolne zasady są po to, by je respektować".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.8/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat