Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Doniósł na aktora, bo mieszka z dzieckiem w kamperze

Artykuł

Pewien internauta złożył wniosek do Sądu Rodzinnego o sprawdzenie sytuacji rodzinnej aktora Jakuba Tolaka. Powód? Jego córeczka mieszka w kamperze.

Doniosl aktor kamper
Autor: instagram.com/foxesineden/

Znany z serialu: ,,Klan” i ,,Barwy szczęścia” aktor Jakub Tolak zrezygnował jakiś czas temu z kariery aktorskiej, by spełniać swoje marzenia o podróżach. Aby odwiedzić jak największą liczbę miejsc na świecie, zdecydował się zamieszkać w kamperze razem ze swoją żoną Zofią Samsel oraz  córeczką Tosią. Jego oryginalny styl życia przykuwa uwagę, tym bardziej, że Jakub Tolak chętnie dzieli się wrażeniami z podróży w Internecie i pokazuje tam swoją codzienność. Niestandardowymi warunkami, w jakich żyje mała Tosia zainteresował się niedawno pewien internauta, który poprosił odpowiednie organy państwa o sprawdzenie tego, czy kamper, którym podróżuje rodzina pana Tolaka jest odpowiednim miejscem dla małego dziecka. Na wieść o tym, że w miejscu pobytu aktora może pojawić się kurator, Jakub Tolak napisał, że bardzo chętnie go ugości. ,,Ile jeszcze będziemy tak żyć? Nie wiemy” - przeczytać można na instagramie, na którym pojawiają się informacje dotyczące kamperowych podróży.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jakub Tolak i Zofia Samsel (@foxesineden)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat