Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Do szkoły w Krakowie wtargnął łoś

Artykuł

Obecność dużych, dzikich zwierząt w polskich miastach to coraz bardziej popularny widok. Przekonała się o tym niedawno społeczność jednej z krakowskich szkół.

Szkola-krakow-los
Autor: freepik.com

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony w czwartek w Krakowie. Do zlokalizowanej przy ulicy Ślusarskiej szkoły wskoczył niespodziewanie przez okno na parterze łoś. Sporych rozmiarów zwierzę rozbiło szybę. Odłamki szkła zraniły 50-letniego mężczyznę, powodując u niego uraz głowy i ręki. Poszkodowany 50-latek trafił do szpitala. W budynku szkoły, który upodobał sobie łoś, przebywało około 50 osób. W trosce o swoje bezpieczeństwo uczniowie i personel opuścili mury placówki edukacyjnej. Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, straż policja, medycy oraz służby weterynaryjne. Jak podają media, zwierzę najprawdopodobniej przywędrowało do Krakowa z Puszczy Niepołomickiej. Nie przeżyło jednak wtargnięcia do miejskiej szkoły.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat