Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Do rodzącej przyjechał wóz strażacki

Artykuł

Z powodu braku wolnych karetek do rodzącej kobiety w Bydgoszczy wysłano wóz straży pożarnej.

Do rodzacej straz pozarna
Autor: pixabay.com

W miniony poniedziałek ciężarna z Bydgoszczy, która poczuła bóle porodowe, skontaktowała się z dyspozytorem miejscowego pogotowia. Okazało się jednak, że z powodu ogromnej ilości zgłoszeń o pomoc, wszystkie 16 karetek, którymi dysponuje miasto, były zajęte w terenie. Chcąc pomóc rodzącej, dyspozytor wysłał do niej wóz strażacki, gdyż strażacy przechodzą szkolenie na udzielanie pierwszej pomocy i reagowania w trudnych sytuacjach. Na szczęście załoga bydgoskiego wozu strażackiego nie musiała przyjmować porodu, gdyż jednej z karetek udało się jednak dojechać do potrzebującej ciężarnej na czas. Rodząca została przetransportowana do szpitala, gdzie pod okiem lekarzy wydała na świat potomka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat