Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

Dla dotacji dyrektorka zawyżała liczbę uczniów

Artykuł

8 lat więzienia grozi dyrektorce łódzkiej szkoły za wyłudzanie środków finansowych przez przekładanie do Urzędu Miasta dokumentów z nieprawdziwymi danymi.

Dotacja dyrektor
Autor: freepik

Za znaczne zawyżanie liczby uczniów w celu nagminnego wyłudzania dotacji dla kierowanej przez siebie placówki oświatowej, pewnej dyrektorce z Łodzi grozi kilka lat pozbawienia wolności. 58-latka notorycznie przymykała oczy na to, że do dostarczanych do Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi dokumentów wpisywano osoby zmarłe bądź przebywające za granicą. Śledczy bardzo skrupulatnie zajęli się sprawą wyłudzania pieniędzy przez ową dyrektorkę. Aby zbadać okoliczności przestępstwa, przesłuchano już około 500 osób.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat