Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Dentystka pomogła chłopcu niemowie

Artykuł

Pewna amerykańska stomatolog błyskawicznie zdiagnozowała przyczynę braku wydawania głosu przez milczącego do tej pory 6-latka. Dzięki temu dziecko zaczęło mówić.

Dentystka pomogla niemowie
Autor: pixabay.com

Posiadanie zbyt krótkiego wędzidełka sprawiało, że kilkulatek z Teksasu nie mógł od urodzenia artykułować głośno swoich myśli i potrzeb. Lekarze byli zaś przekonani, że winę za niewydawanie głosu ponosi wykryty w przeszłości u malca: guz mózgu. Prawda okazała się jednak inna. Na szczęście pozbyć się utrudniającego życie dziecka problemu zdrowotnego pomogła 6-latkowi spostrzegawcza dentystka. Dzięki przeprowadzeniu krótkiego zabiegu, chłopczyk zyskał zdolność głośnego mówienia. Radość malucha i jego rodzica nie ma więc teraz granic.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat