Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Dawali uczniom prywatnej szkoły zgniłe jedzenie

Artykuł

W jednej z prestiżowych placówek edukacyjnych w Chinach serwowano dzieciom przeterminowane produkty żywnościowe.

Zgnile jedzenie
Autor: pixabay.com

W prywatnej szkole nr 7 w chińskim Chengdu karmiono uczniów posiłkami szkodzącymi zdrowiu dzieci. Jedzenie, które konsumowali młodzi Chińczycy, było nieświeże, zgniłe i urągające godności ludzkiej. Szokujący proceder wyszedł na jaw, gdyż masowe problemy zdrowotne uczniów zaniepokoiły ich rodziców. Dzieci miały bóle brzucha, problemy z oddychaniem, ich układy wydalnicze nie pracowały jak należy. Jeden z rodziców zatrudnił się na miesiąc w szkolnej stołówce, aby przyjrzeć się temu, jak wygląda żywienie uczniów w szkole, w której roczna edukacja kosztuje około 22 tysiące złotych. Dzięki jego „śledztwu”, zdjęcia i filmy niestrawnych posiłków dzieci, trafiły do Internetu. Dowody karygodnych praktyk stosowanych na stołówce szkoły w Chengdu wywołały wściekłość Chińczyków płacących krocie za wykształcenie swoich dzieci. Zdenerwowani rodzice podtruwanych uczniów, wdarli się do szkoły z feralną stołówką. Policja użyła wobec nich gazu łzawiącego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat